Admin Admin Admin
Hotel pre psov
Psí hotel
Výcvik psa - kynológ
Salón pre psov
 
 

 

 

Plemená psov - psie rasy


V priebehu niekolkých dní oficiálne spustíme stránky Plemená psov, na ktorých podávame informácie o jednotivých plemenách psov, ich popis a históriu plemena. Cieľom stránok plemená psov je podať čo najrozsiahlejší prehľad o rôznych psích plemenách.

 

Vzhľadom na rozsah prác, Vám vopred ďakujeme za trpezlivosť a tiež Vás prosíme, aby ste nás v prípade, ak postrehnete nedostatky na našej stránke - plemená psov, o tom informovali. Taktiež, ak máte akékoľvek vedomosti a informácie k danej tématike a ste ochotný sa s nimi podeliť, budeme radi keď nám napíšete a podelíte sa o ne.

 

Tento web - plemená psov - patrí do skupiny webov, ktoré sa zaoberajú všetkými informáciami zo sveta psov. V hornej časti stránky nájdete informácie o dalších stránkach, na ktorých nájdete podrobné informácie k danému okruhu témy.

V ľavej časti sa nachádza menný zoznam jednotlivých psích plemien. Ku každému plemenu sa nachádza základný popis a tiež pár fotiek.

Ak sa Vám naša práca páči a chceli by ste nám pomôcť s informáciami, alebo máte krajšie fotky k nejakému psiemu plemenu a chceli by ste sa o ne podeliť - NEVAHAJTE - zašlite nám ich mailom. 

 

Všetky dotazy môžete smerovať na mail: info@plemenapsov.sk


S pozdravom

tvorcovia - plemená psov.